en en en güzel oyunlar oyna www.oyyun.gen.tr

Ben 10 Macerada oyna


Oyun Bilgisi: Ben 10 Macerada oyna

Dönüştüğü farklı kahramanlarla gönlümüzde yer edinen Ben10’un bir başka oyunu ile sizlerleyiz. Gerek Dörtkol, gerek Şimşek Hız, gerek Elmas Kafa v.s. gerekse de Ben10’un kendisiyle heyecan dolu bir maceraya hazır olun. Oyundaki amacınız, her zaman olduğu gibi kötülüklerin efendisi Vilgax ve yaratıklarına karşı savaşıp ülkeyi kurtarmak. Ben Macerasına başlamak için İkikisilikoyunlar.net’de sırasıyla “PLAY” ve “START” butonlarıyla oyunu başlatın. Oyun kontrollerini kısaca açıklayalım: Ben10’u hareket ettirmek ve zıplatmak için “W, A, D” tuşlarını veya “YUKARI, SOL, SAĞ OK (YÖN)” tuşlarını kullanabilirsiniz. Ateş etmek için “MOUSE (FARE)” ile nişan alıp sol tıklayın.

İlerlemeli bir oyun olan bu oyunumuzla ilgili biraz bilgi verelim: Ben10 seri bir şekilde ateş edebilmektedir; ancak silahının ateş etme sınırı bulunmaktadır. Sol üst köşede bulunan mavi gösterge ile bunu takip edebilirsiniz. Ateş etmediğiniz sürece bu gösterge kendiliğinden dolacaktır. Enerji seviyesi ise hemen onun üstünde, yeşil gösterge ile verilmektedir. Bölüm içinde güç ve silah doldurmak için bonuslar bulunmaktadır. Ayrıca bu oyunumuzda Ben10, henüz sınırsız sürede uzaylıya dönüşme gücünü kazanamamıştır. Bu yüzden dönüşüm yaptığınızda sol alt köşede bulunan süre göstergesi sona erdiğinde eski hâlinize geri döneceksiniz. “CHECKPOINT” yazılı butonlardan geçmeyi başarırsanız, öldüğünüzde en baştan değil oradan başlayacaksınız.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 4.0/10 (2 votes cast)
Ben 10 Macerada oyna, 4.0 out of 10 based on 2 ratings

Nasıl Oynanır:

Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonla oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. Bakalım Vilgax ve yaratıklarına karşı koyabilecek misiniz? Başarılar dileriz.

Etiketler: , , ,