en en en güzel oyunlar oyna www.oyyun.gen.tr

Mario Go Kart oyunu oyna


Oyun Bilgisi: Mario Go Kart oyunu oyna

Çocukluğumuzun efsane oyunlarından Super Mario ile go-kart yarışlarına katılmaya ne dersiniz? Bu oyunda go-kartınızla ile maceranın doruklarına ulaşacaksınız. Oyundaki amacınız, bütün go-kart yarışlarını kazanmak. Oyun açılınca “PLAY” butonuna tıkladıktan sonra zorluk derecenizi ve pilotunuzu belirleyip oyunu başlatın. Bu arada, ikikisilikoyunlar.net’deki bu oyuna sadece Mario ile yarışmak zorunda değilsiniz. İsterseniz Şeftali Prenses ya da Bowser gibi diğer kahramanları da seçebilirsiniz. Oyunda aracınızı hareket ettirmek için “OK (YÖN)” tuşlarını, zıplamak için “SPACE (BOŞLUK)” tuşunu, ateş etmek için de “C” tuşunu kullanacaksınız.

Oyunla ilgili biraz ipucu verelim: Yarış esnasında mümkün oldukça yoldan gitmeye çalışın. Eğer çimlere girerseniz, aracınız yavaşlayacaktır. Bu da rakipleriniz için büyük bir avantaja dönüşür. Puan kazanmak için yolda bulunan “MANTAR” gibi bonusları toplayabilirsiniz. Eğer önünüze geçen rakip olursa, onu iyice ortalayıp ateş edin. Böylece rakibiniz sersemleyecektir.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Nasıl Oynanır:

Oyun esnasında solda bulunan göstergelerle hızınızı ve kaçıncı olduğunuzu takip etmeyi unutmayın. Sağ üst köşede bulunan "OPTIONS" butonu ile de açıklamalar bölümüne ulaşabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, kim birinci gelecek? İyi eğlenceler dileriz.

Etiketler: , , , ,