en en en güzel oyunlar oyna www.oyyun.gen.tr

Mikro Tanklar Oyunu oyna


Oyun Bilgisi: Mikro Tanklar Oyunu oyna

Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  “Mikro Tanklar” oyununda adrenalini damarlarınızda hissedeceksiniz! Oyundaki amacınız, size verilen tankla düşmanlarınızı öldürmek ve para kazanarak tankınızı geliştirmek.

PLAY” butonuyla devam edin. Arkasından gelen soruda “ENABLE” seçeneğini seçerseniz sesli oyun, “DISABLE” seçeneğini seçerseniz sessiz oyun açılacaktır. Daha sonra da bölüm seçtikten sonra oyunu başlatın.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Nasıl Oynanır:

Tankınızı isterseniz "W, A, S, D" tuşlarıyla, isterseniz de "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz. Tankınızı sürerken bir yandan da "MOUSE (FARE)" ile çevreyi kolaçan edip, düşman gördüğünüzde ateş etmeniz gerekmektedir. Tankınıza yeni silahlar aldığınız takdirde, bu silahları "1, 2, 3, 4, 5" veya "SPACE (BOŞLUK)" tuşuyla seçebilir ve kullanabilirsiniz. Mikro Tanklar oyunun da bazı duvarların altından, kutulardan ve tanklardan para düşecektir. Bunları toplayarak bölüm aralarında tankınızı güçlendirebilir, yeni silahlar satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da, bazı silahların mermilerinin bitiyor olmasıdır. Bunları da satın almayı unutmayın. Zaten oyun esnasında ve bölüm aralarında bunu mermi göstergesinden takip edebilirsiniz. Oyun esnasında altta bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir ve ana menüye dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Etiketler: , , , ,