en en en güzel oyunlar oyna www.oyyun.gen.tr

Yunus Gösterisi Oyunu oyna


Oyun Bilgisi: Yunus Gösterisi Oyunu oyna

aksiyon dolu oyunlardan yorulup, dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsanız sizler için harika bir oyunla karşınızdayız. Çemberler, toplar, çubuklarla dolu bir yunus gösterisine hazırsanız “START GAME” butonuna tıklayın ve oyunu başlatın.

Oyundaki amacınız çok basit: Yukarıda da söylediğimiz üzere yunusunuzla gösteri yapmak ve insanlara eğlenceli dakikalar yaşatmak. “STANDARD SHOW” ile normal gösteriler yapabilirsiniz. Bir müddet aralıklarla “SHOW TIME” adlı büyük gösteriler açılacaktır. Zamanı geldiğinde onlara da katılabilir, asıl gösterinizi sergileyebilirsiniz.

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Yunus Gösterisi Oyunu oyna, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Nasıl Oynanır:

Oyun kontrolleri ise şöyle: Yunusunuzu "W, A, S, D" beya "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz. Daha yükseğe zıplamak için havuzun derinliklerine inin ve yunusunuza hızlı bir şekilde yukarıya doğru yön verin. Havuzun ortasında "TARGET" adıyla size yön ve bilgi verici tabelalar yer alacaktır. Onları takip ederek doğru zıplayışı yapın. Toplar, vurmak için, çubuklar etrafından atlamak için, çemberler içinden geçmek için, insanlar da zıplatmak içindir. Bölüm aralarında kazandığınız paralarla yunusunu farklı yönlerde geliştirebilirsiniz. Havuzun içindeki balıkları yerseniz size puan verecektir. Oyun esnasında kalan sürenizi ekranın yukarısından takip edebilir, çıkış butonuyla da oyunu duraklatıp anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Etiketler: , , , , , , , , ,